pátek 19. února 2016

Křest knihy Adaptace

Dnes odpoledně se v pražské kavárně Lajka na Letenském náměstí konal křest knihy Adaptace od slovenské autorky Miroslavy Varáčkové. Po delší době jsem tak opět zavítala na knihomolskou akci. 

Dnešní křest je snad mým vůbec nejoblíbenějším. Organizátoři vybrali velmi příjemnou a poměrně malou (což je plus) kavárnu, do které jsem to neměla daleko a s celou přípravou akce si dali velmi záležet. Pro každého návštěvníka byla připravena "goodie bag" tedy krásná plátěná taška obsahující samozřejmě knihu Adaptace, dále pak nádhernou záložku, tužku a originálně čtvercovou placku. Tím nejpovedenějším byly rozhodně cupcaky s knihou na vrchu.


O program nebyla nouze. Autorka nám přečetla úryvek ze své knihy, dále pak proběhl zajímavý rozhovor a na závěr měli účastníci šanci vyhrát knihy v soutěži a tombole. Po dlouhé době se na mě opět usmálo štěstí a vyhrála Harry Potter omalovánky a knihu Four od Veronicy Roth. 

Bylo dost času na to si nechat podepsat knihu, pochutnat si na cupcacích či slaných quichích a samozřejmě se bavit s ostatními blogery a čtenáři. Tohle odpoledně tak bylo to, co jsem po týdnu potřebovala. Skvělá tečka na dortu.

Po dnešním dni jsem na Adaptaci opravdu navnaděná a nejraději bych se do ní ještě dnes pustila. Tímto bych ráda poděkovala organizátorům ze Slovartu za pozvání na dnešní parádní křest.

Related Articles

2 komentáře:

  1. Pěkné. Závidím těm, co mají možnost na tyto akce chodit... :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Nádhera! :-) Moc mě mrzí, že jsem o akci nevěděla - zjistila jsem to až v den konání :(. Ale jsem moc ráda, že jste si to všichni tak skvěle užili! :-).

    OdpovědětVymazat