pondělí 15. února 2016

Happy birthday to KWOB


Nemít sklerózu, tak si určitě včas vzpomenu, že má mít blog své páté narozeniny. Jak vám asi již došlo, vzpomněla jsem si až s odstupem tří dní. Takže na to napomeneme a budeme se chvíli tvářit, že blog slaví dnes. Kath's world of books slaví (přesněji 12. února) svoje již páté narozeniny. Je to rozhodně můj největší úspěch. S ničím jiným jsem se tak dlouhou dobu nepatlala a nevěnovala tomu tolik času. Má aktivita je sice v poslední době velmi nízká, ale pořád mohu říci, že web jede a snad pojede ještě dlouho. Držte mi palce. 

K příležitosti pátých narozenin pro vás mám jako každý rok skvělou soutěž o knihy! Můžete vyhrát buď knihu Dárek z pravé lásky, který se mi doma sešel dvakrát a poté knihu Zodiac. Výherci tak budou dva. Máte-li zájem zkusit své štěstí, napište mi do komentářů nějaké originální  nebo vtipné narozeninové přání. Ať se všichni trochu pobavíme. Ke svému komentáři připojte svůj mail a to, zdali stojíte o knihu v češtině, v angličtině nebo jestli vám to je jedno. Výherci budou vylosováni 1. března

Related Articles

11 komentářů:

 1. Když blogerka slaví,
  svý čtenáře baví,
  uspořádá soutěž,
  co je za úkol? - no to potěš!
  A tak smolim přání,
  skvělá výhra je k mání.
  Dárek z pravé lásky bych prosila,
  a když nevyhraju, tak bych si ho stejně koupila :D

  Všechno nejlepší ke krásným půlkulatinám a dalších minimálně 5 let ať ti to vydrží :)

  O jakou knížku bych měla zájem je určitě zřejmé :D byl by to super dárek, protože 3.3. mám zas narozeniny já :))

  Andrea
  andrejak.diary@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gratuluji, vyhráváš knihu Dárek z pravé lásky.

   Vymazat
 2. Svou existencí jsi obveselil náš svět! Den, kdy se objeví nový článek, nám hned zvedne náladu. Přeji ti hodně úspěchů a sluncem zalité dny, neboť zázraky se dějí. Přestože už je ti pět let, není to na tobě moc znát. Víš, jak má správný blog vypadat a dodáváš každému čtenáři nový pohled na jindy šedý svět. Hodně zdraví, hodně pořádku v hlavě a hlavu plnou splněných snů!!!

  Knížku bych si přála v češtině, Dárek z pravé lásky!

  Mari
  marito.27.to@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Všechno nejlepší k 5. narozeninám, spousta dalších nejskvělejších článků a recenzí. Jsem ráda, že si stále jdeš za svým, nenecháš se zviklat negativními komentáři a stále píšeš po svém - co na srdci, to na jazyku. Desing blogu mě vždycky krásně zaujme, vůbec se nepere s textem, všechno na blogu je krásně přehledné. Chci tím jen říct, že kdybys odešla z blogového světa, tak budu opravdu hodně smutná, protože od tebe chytám tak moc inspirace, že to až bolí :D.
  Na závěr ti ještě popřeji hodně štěstí a spoustu nových čtenářů :3
  E-mail: kdvorakova112@gmail.com
  Zaujala mě kniha Zodiac ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Milý blogu,
  už je to nějaký pátek, co ses nám tady na internetu narodil, malinký a roztomilý, bez jakýchkoliv zkušeností se životem v tomhle světě. Přesto už jsi teď moc starý na to, abych Ti mohla přát nějaké zlepšení, vzrůst či dosažení vysněné spolupráce. Myslím, že už tohle všechno máš... a to kdybys byl člověkem, ještě bys ani nechodil do školy! Vážně mám mnoho důvodů Ti gratulovat... Přesto ale doufám, že tu s námi ještě dlouho budeš, - do důchodu přece jen ještě nějakých pár let máš... A protože mám pocit, že jsi jeden z blogů, který dosáhl horní hranice v úrovni blogování, můžu Ti snad popřát jen právě to, abys tu s námi ještě dlouho zůstal a především aby o Tebe Kath dobře pečovala. Pokud si však sám ještě přeješ něčeho doáhnout, doufám, že se TI Tvé přání splní :)
  Všechno (nej)lepší
  Marky
  marky48dsp@gmail.com
  (Ráda bych knihu Zodiac, tedy v angličtině.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gratuluji, vyhráváš knihu Zodiac.

   Vymazat
 5. Nebude to přání k narozeninám blogu, ale přání k narozeninám pro normálního člověka (snad tady lidi oceníte ten sarkasmus a ironii :D)
  1. Dalších 365 dní od chvíle, co jsi vylezl z vagíny. Juchůů!
  2. Jsi starej a lepší už to nebude!

  urbanova.natali@gmail.com a byla bych překvapená kdybych vyhrála, takže je mi to jedno :D

  OdpovědětVymazat
 6. Všetko najlepšie k narodeninám. 5 rokov je úžasné číslo a prajem ti, aby si dala ešte aspoň dvojnásobok (a tiež dúfam, že aj môj dospeje k takému veku :)). Napriek tomu, že sa s tebou naozaj málokedy zhodnem, tvoj blog mám veľmi rada! :)

  strakovmaa@gmail.com a určite Zodiac. Na tú knihu mám veľký zálusk, takže ma táto súťaž veľmi potešila :)

  OdpovědětVymazat
 7. Nesoutěžím, jen přeju krásné narozeniny! A ať ti to píše! ;))

  OdpovědětVymazat
 8. Páni, pět let už je pořádné batolátko! Přeju všechno nejlepší a dalšího úspěchu. Často se k tobě chodím inspirovat ohledně anglických knížek, takže bys tu měla být ještě hodně dlouho! (Né-li navěky..:))

  *andy.pavlicek@seznam.cz - ráda bych Zodiac, Dárek doma mám. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Pět let blogu... tak to je už opravdu krásné výročí. Přeji mnoho štěstí, skvělých nápadů, bezva článků, originálních soutěží, spoustu knižních přírůstků a tobě stále tu chuť do blogování :) Ať se daří!!!

  funny75@seznam.cz , kdyby se náhodou stal ten zázrak a vyhrála bych, přála bych si knihu v češtině - Dárek z pravé lásky

  Díky za soutěž :)

  OdpovědětVymazat