čtvrtek 31. prosince 2015

Knihy za prosinec

Je tu úplně poslední den roku 2015 a s ním přichází i souhrn knih za prosinec. Co jste vlastně dostali k vánocům? Nějaké knihy? Pevně doufám, že ano. Já jsem si letos vůbec nic nepřála. No vlastně jen jednu věc - ponožky. Kromě nich pak takové super maličkosti jako kosmetiku a nějaké oblečení. Největší radost mi udělal dárkový poukaz do Luxoru a Dárek z pravé lásky od CooBoo. Kromě toho jsem si sama pořídila pěknou kupičku knih. Tentokrát z nich mám obzvlášť radost. 


Martinus mě jednou zrujnuje. Oblíbila jsem si tam nakupovat knihy v angličtině. Nejpříjemnější je fakt, že knížka dorazí do týdne a nemusím tak čekat až přeletí půlku světa. Girl online on tour od Zoe Sugg jsem navíc nalezla za příznivější cenu než v Luxoru. Ta kombinace fialové a oranžové mi jen pořád nesedí, ale co. Hlavní je obsah. Ohromnou radost mám z knihy Daughter of deep silence od Carrie Ryan, Četli jste její anotaci? Že zní naprosto famózně?


Jistě víte, že se tento měsíc konal charitativní knižní bazar pořádaný nakladatelstvím CooBoo. Loni jsem se bohužel zastavit nemohla a tak byl pro mě ten letošní povinností. Šla jsem si hlavně pro jednu knihu. Tedy ... doufala jsem. že tam bude. Jde o Red queen od Victorie Aveyard. K té jsem čapla ještě tři další - Confession of a murder suspect od Jamesse Pattersona, Etherworld od Claudie Gabel a Cheryl Klam a What I thought was true od Huntley Fitzpatrick


Od nakladatelství Leda mi nečekaně dorazila na recenzi Hazardérka od Stephanie Clifford. Hned jsem také využila svou poukázku do Luxoru a vybrala si knihy Dash & Lilly knha přání od Rachel Cohn a Davida Levithana a Dopisy na konec světa od Avy Dellairy. V jednom bazaru jsem si nakonec vyhlédla knihu Život a smrt - tragédie posledního ruského cara od Ivana Izakoviče

Related Articles

3 komentáře:

 1. Girl Online mi nesadla vôbec, a Red Queen bol dobrá ale ktovie prečo som čakala viac (http://prchavemyslienky.blogspot.com/2015/10/angelfall-ten-tiny-breaths-red-queen.html) ale tá Daughter of Deep Silence vyzerá zaujímavo!

  OdpovědětVymazat
 2. Poslední dobou vždy když projíždím tvé články, tak pomalu brečím, že neumím tak dobře anglicky. Ty vždy narazíš na tak zajímavé knihy.

  OdpovědětVymazat
 3. SEZNAM KNIŽNÍCH BLOGERŮ - http://www.cathychloupkova.cz/2015/12/knizni-blogeri.html

  Ahoj,
  napsala jsi pod článek Knižních blogerů své údaje a byla jsi tak přidána do seznamu. Prosím překontroluj si, zda všechny informace souhlasí a pokud ne, dej vědět. Taky tě prosím o umístění ikonky/banneru Knižních blogerů někam viditelně na blog (v článku najdeš i html kód, který stačí zkopírovat), aby i další čtenáři a blogeři našli k seznamu cestu snadněji.

  Děkuji.

  Pěkný den.
  Cathy Chloupková
  WEB: CathyChloupkova.cz
  EMAIL: CathyChloupkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat