pondělí 20. července 2015

Recenze: Napůl divoký | Z napůl zlého Nathana se pomalu, ale jistě stává napůl divoký čaroděj

Název: Napůl divoký
Série: Napůl zlý #2
Autor: Sally Green
Překlad: Marcela Nejedlá
Datum vydání: 19. května 2015
Počet stran: 390
Nakladatelství: Yoli

Nathan je stále ještě na útěku před Lovci a pátrá po svém příteli Gabrielovi, s jehož pomocí může osvobodit milovanou Annalise. V Radě Bílých čarodějnic se zatím chopil moci Soul O´Brien a svou válku proti Černým čarodějnicím rozšířil na celou Evropu. Bílé a Černé čarodějnice se proto spojí, aby mu společně vzdorovaly. Nathan je vtažen do povstání a zjišťuje, že nečekaně bojuje po boku starých přátel i dávných nepřátel. Ne všem ale může věřit…Nejdříve ze všeho se však musí naučit, jak ovládat své Nadání – zvláštní, divokou schopnost, která hrozí, že ho přemůže…

Světlo světa spatřilo pokračování celosvětově opěvované knihy Napůl zlý. Příběh mladého čaroděje si získal doslova celý svět, mnoho filmových tvůrců a dokonce i zápis v Guinessově knize rekordů za nejrychleji prodaná práva. Údajné „volné“ pokračování však započíná svou cestu tam, kde skončil kniha první.

Jakožto syn nejmocnějšího černého čaroděje se Nathan stal snad tím nejhledanějším člověkem v Anglii. Už však získal své doslova divoké nadání a nebojí se ho použít. Jeho jediným plánem je zachránit milovanou Annalise. To ale nebude tak jednoduché. Nejprve se bude muset přidat ke svým přátelům i nepřátelům a zformovat alianci bojující proti vraždění černých čarodějnic.

Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat