středa 9. dubna 2014

Soutěž s Michelle Madow | Giveaway


Možná vám jméno autorky něco říká. Před pár lety pronikla do knižního světa se svou debutovou knihou Remembrance a pokračováními Vengeance a Timeless. Celou sérii jsem četla a i když byla celkem klišoidní, tak se mi moc líbila (mé recenze - Remembrance, Vengeance, Timeless). Nyní je zpět se zbrusu novou contemporary sérii. Její první díl The secret diamond sisters vyšel na začátku března a já bych vám jí ráda společně se soutěží představila. 

Tři sestry s velkým tajemství. Seznamte se se Savannah, Courtney a Peyton - diamantovými sestrami, které nikdy nepotkaly svého otce. Vypadá to však, že se se štěstí konečně otáčí jejich směrem. Jejich dlouho ztracený otec - bilionář vlastnící hotel v Las Vegas si přeje, aby zčista jasna přijely do Las Vegas a bydlely s ním. Najednou mají přístup k otcovým penězům a tak doufají, že nebude tak těžké zapadnout mezi elitu. Ve městě plném iluzí a tajemství je však jedno zdali zapadnete, mnohem důležitější je zjistit pravdu o své vlastní minulosti.

A cože můžete získat? Bude se soutěžit o pět podepsaných záložek, které mi Michelle pro vás poslala a ke každé navíc e-book zmiňované knihy. Ale pozor! Pokud se počet zúčastněných přehoupne před 30, získá první výherce tištěnou podobu knihy The secret diamond sisters. Soutěžit se bude od dnešního dne 9. dubna do 30. dubna 2014. Giveaway je otevřená jak pro Českou republiku, tak i pro Slovensko.

Soutěžní úkol:
Představte si, že se vám stane to samé, co třem sestrám Savannah, Courtney a Peyton. Zjišťujete, že je váš otec neskutečně bohatý majitel toho nejluxusnějšího hotelu široko daleko a peněz má víc, než si dovedete představit. Jakou jednu věc byste si pořídili nebo kam byste se vydali a proč?

Svou odpověď mi napište níže do komentářů a připojte svojí emailovou adresu, na kterou vás budu v případě výhry kontaktovat. Výherci budou vybráni náhodně pomoci random.org.

Držím palce. 

Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat