neděle 2. února 2014

Magický únor v záři drahokamů | Re-reading


Za pár dní, přesně 13. února, to budou dva roky od chvíle, kdy u nás vyšla všeobecně velmi oblíbená kniha Ruda jako rubín - první díl série Drahokamy. K té přináležitosti jsem se rozhodla uspořádat hromadný re-reading všech tří knih z pera Kerstin Gier

Z vlastní zkušenosti vím, že se knihy čtou velmi rychle a proto nepochybuji o tom, že společně všechny tři knihy za měsíc stihneme. Tempo si každý může zvolit sám, půjde o velmi volný re-reading. Proto žádná rozmezí dní, za které byste knihy měli přečíst. Jediným rámcem je měsíc únor. Bude skvělé pokud se objeví nějaké recenze nebo třeba i shrnutí vašeho čtení. Ráda si přečtu vaše nynější dojmy z knih, které jsme asi všichni již četli. Přeci jen se časem názor mění. Já se rozhodně budu snažit vždy sepsat své dojmy ze svého druhého čtení. Pevně doufám, že se ke mně někdo přidá a společně se tak ponoříme do světa Gwendolyn a Gideona. 

(Nebudu vás nutit vyplňovat jakýkoliv formulář o tom, že se zúčastníte. Poprosím vás ale alespoň o komentář, abych o vás měla přehled. Děkuji.)

Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat