čtvrtek 2. ledna 2014

Oblíbení youtubeři | Čeští, zahraniční, knižní, lifestyloví, daily vloggers

V posledních letech se Youtube stal součástí života mnoha bloggerů. Sama několik takových velmi ráda sleduji. Ať už ty, kteří mluví jen o knihách nebo ty, kteří dělají každodenní vlogy. Ráda bych se tak s vámi podědila o své oblíbence a třeba nakonec i vy začnete některé sledovat. Přeci jen čas od času je příjemnější se oprostit od všech těch článků a čtení a jednoduše sledovat a poslouchat. 

Z řad českých knižních youtuberů sleduji pouze dvě (je to dost málo, co?) bloggerky a to své kamarádky Willindu a Vendeu. Vendea vás téměř vždy zahltí úžasným počtem nových knih, kterých je vždy pěkná kupa. Willinda vám pak zajisté zlepší náladu svou pozitivitou a vtipem. Za každé jejich nové video jsem ráda a doufám, že budou obě točit ještě dlouho. Co se týče ostatních Čechů na tomto miliardovém serveru, tak jsem si oblíbila několik beauty youtuberů jako jsou Petralovelyhair, PlumFoolery a pak také slovenku L3nChannel.  

Zajímavější to je pak u zahraničních youtuberů. Těch totiž lze najít o mnoho více a právě jich sleduji logicky nejvíce. Vezmu to asi pěkně po kontinentech a začnu Amerikou. Ta je domovem asi většiny knižních youtuberů mezi které patří úžasný a vtipný Jesse the reader, Bookables, Ariel Bissett, Katytastic, PolandbananasBOOKS, Padfootandprongs07 a Benjaminoftomes. Jako poslední pak Australanka Little book owl

Zbývají už jen neknižní youtubeři a opět to jsou převážně beauty bloggeři a daily vloggers. Zcela u mě vede Itsjudytime, jejíž každodenní videa zbožňuji a vždy s nimi začínám svůj den. Dále pak zbožňuji sestry Tracy a Stefanie z Eleventhgorgeous, Evelina, Arden Rose, Michelle Phan, Leighannsays, Fleur DeForce, Emma Pickles, Ann Le a hudební channel Lindsey Stirling.

A co vy? Sledujte také někoho? 

Related Articles

1 komentář:

  1. BlueHost is ultimately one of the best web-hosting company for any hosting services you require.

    OdpovědětVymazat