neděle 21. dubna 2013

Předsevzetí na květen

Květen se u mne ponese v rytmu maturity a následujících příjímaček na vysokou školu. Z tohoto období mám malé deprese již od prváka, takže je asi očividné, jak se cítím právě teď. Přesto vše - stres, učení, zkoušky, bych však chtěla přečíst alespoň dvě knihy. Určitě nebudu schopna se učit nonstop každý den, takže si dopřeji trochu relaxace s knihou. Člověk by se z toho musel jinak asi zcvoknout. Toužím mít již vše za sebou a v pořádku. Rozhodla jsem se, že si přečtu knihu Pandemonium od Lauren Oliver a The Essence od Kimberly derting. Co máte v plánu vy?

 

Related Articles

7 komentářů:

 1. S maturitou dlržím palce!! Určitě to zvládneš! :) Já jsem se konečně dokopala k Divergenci, tak snad to bude tak super, jak všichni říkají. :D Pandemonium velmi chci! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Držím palce, určite to zvládneš 8)
  Ja som sa ešte ani k Deliriu nedostala, prestalo ma to po pár kapitolách baviť.

  OdpovědětVymazat
 3. Držím palce! Nějak to určitě zvládneš!:)
  A krásné knihy!:)

  OdpovědětVymazat
 4. Pripájam sa aj ja a držím palce :) Relax je dôležitý a s týmto výberom si ho isto užiješ :)

  OdpovědětVymazat
 5. Maturitu dáš, nemaj strach ;) I keď chápem, že človek má voči tomu určitý - povedzme - rešpekt a stále sa mu hlavou preháňajú tie najhoršie scenáre :) Ale určite to zvládneš, takže hlavu hore. Čo sa týka kníh, ktoré by som rada prečítala... tak je to Priechod a Dvanástka a snáď sa konečne dokopem ku Padlým anjelom (tie, ktoré vyšli vo vydavateľstvo CooBoo) :)

  OdpovědětVymazat
 6. Taky držím palce u maturity i přijímaček, určitě to zvládneš :) A ať tě Pandemonium baví ;)

  OdpovědětVymazat