pondělí 11. března 2013

Blogtour s Beth Revisovou


Už nezbývá moc času do vydání závěrečného dílu této vesmírné trilogie nesoucí název Všechny Barvy země. Aby všem čtenářům ta chvíle do vydání utekla rychleji, připravila Beth Revis krátkou e-novelu A tak mi unikají odehrávající se v době, kdy Amy stále ještě leží zmrazená. Toto původně americké blogtour a novela sama se ale za pomoci nakladatelství CooBoo dostalo i k nám. Proto jste si již mohli přečíst první tři části novely na blogu Knižní doupě, VeEee's bookshelf a Freckles's books. Nyní máte možnost si v premiéře přečíst i čtvrtou část! Vzhůru do vesmíru! A tak mi unikají - Beth Revis

A tak mi unikají. Tak se jmenuje e-novela, která se odehrává na Universu před tím, než se Amy Martinová probudí a Syn přebere vedení. Popisuje život v Nemocnici během Otcovy vlády. Hlavní roli tu hrají především na postavy, které byly v příběhu v pozadí. Ale nepřijdete ani o Harleyho, Oriona nebo Victrii. Vzpomínáte si na dívku, co očkovala králíky? Jmenuje se Seléné a dříve byla zpěvačkou žijící na vesmírné lodi, kde se oceňují jenom dovednosti nutné k přežití. Místo obvyklých přednášek o fyzice se má spolu se svými kamarády „blázny“ naučit důležitosti umění. Od Kronikáře. Od Oriona. Její úkol ji spojí s mladým sochařem Luthorem a jejich nebezpečný románek dokáže, jak jen může být život děsivý, když jste uvězněni na vesmírné lodi pod vládou bezcitného diktátora.
Co bude následovat?
12. 3. - 5. část na My books - My loves
13. 3. Cela e-novela ke stažení zdarma na stránkách CooBoo
18. 3. Vydání knihy Všechny barvy země

Related Articles

2 komentáře:

  1. I like the ѵaluable info yоu pгoνide іn
    your аrtіcles. I'll bookmark your blog and check again here regularly. I am quite certain I will learn a lot of new stuff right here! Good luck for the next!

    Also visit my homepage garden center signs

    OdpovědětVymazat
  2. Můžu se blbě zeptat jak si dala do blogspotu do menu takhle ty knížky vedle sebe?:D Mě jde vždycky bud jen jeden obrázek, nebo jen text..nevím jak na to :D díky!

    OdpovědětVymazat