neděle 10. února 2013

Kindletime #5

Tento týden si plánuji přečíst další knihu na své kindle čtečce a proto přicházím s dalším Kindletime od Teresinhy. Můj knižní hledáček se tentokrát zastavil na na pohled chytlavém a velmi zajímavém debutovém sci-fi thrilleru od zatím neznámé americké autorky Debry Drizy nazvaný Mila 2.0. Kniha vyjde již za malou chvíli v březnu a já věřím, že se jí dostane velké množství úspěchů. 
Mila 2.0 - Debra Driza
Mila 2.0 je první knihou nové elektrizující sci-fi série o mladé dívce, která přišla na to, že je součástí experimentu s umělou inteligencí.

Mila se nikdy neměla dozvědět o své pravé identitě. Měla být jen obyčejnou dívkou žijící se svou matkou v malém Minnesotském městě. Měla zapomenout svou minulost - to, že byla vytvořena v tajné počítačové laboratoři a naprogramovaná k věcem, kterém by normální lidé nikdy neudělali. Nyní ale nemá jinou šanci, než utéct. Utéct od nebezpečných pracovníků tajné laboratoře, kteří chtějí její umělý život ukončit, a také od tajemné skupiny, která ji chce udržet naživu a použít k získání pokročilé technologie. Přesto všechny udivuje  to, v co se Mila mění. Ji samotou to překvapuje a děsí také.

Related Articles

1 komentář:

  1. Podarilo sa navnadiť ma a ja som sa opäť zamotala, priznávam. Dve knihy som si zo zoznamu vyškrtla a teraz pridávam túto, vyzerá to prosto božsky. Nadchlo ma to, celé ako to je. O úspechu nepochybujem. :D Úžasné. Vďačím ti za objav. :)

    OdpovědětVymazat