středa 31. října 2012

Halloweenský knižní hop 2012


Happy Halloween! 


U nás se oslav tohoto podle mne skvělého svátku sice nedočkáte, ale zato máte možnost vyhrát kupu knih hned v 15 soutěžích!! Hned máte větší možnost něco vyhrát! Nezapomeňte odhopkat i na ostatní soutěžní články, ceny jsou více než lákavé.  

A co můžete díky tomuto svátku duchů vyhrát? 

Jak je zmíněno o řádek výše, Halloween je svátek všech duchů a proto máte možnost vyhrát skvělou knihu,  ve které se pár duchů vyskytuje a právě jeden je dokonce druhou hlavní postavou. O co jde? Přeci o sérii Mediátor od Meg Cabot. Přesněji o knihu Mediátor 5: V pasti. Jde sice o v pořadí pátý díl, ale když vezmu v potaz, že jde o knižní sérii, které se již neprodává a sehnat celou prakticky není možné, tak si myslím, že ty, kteří si sérii pomaličku skupují různě po aukcích a bazarech, budou mít radost. Navíc si ušetří trochu času a úsilí se sháněním knihy. 

Knihy jsou dvě, tudíž se na Mediátora 5: V pasti budou moci těšit dva výherci

+ každý z obou výherců nalezne v balíčku s knihou také kupičku záložek, které věnovalo nakladatelství Fragment, pohled s motivem knihy Unnaturalists od Tiffany Trent a podepsaný book-plate ke knize Ashes, Ashes od Jo Treggiari. 

Co pro zařazení do soutěže udělat?

Stačí žít v České Republice a v období ode dneška 31. 10. do 11. 11. 2012, následovat blog přes GFC a vyplnit rafflecopter formulář, který naleznete níže. Easy. 

a Rafflecopter giveaway


Related Articles

11 komentářů:

 1. Nějak mi na to nejde odpovídat. Takže sleduju tě pod katienejde. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nechtě jsem odklikla jednu otázku na kterou jsem neodpověděla, takže odpovím tady.. nejspíš bych si zvolila upíra. Protože by pobledlá tvář s tesáky potřísněnými krví večer vypadala opravdu strašidelně!:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to jsem znovu otevřít a popřípadě upravit. :)

   Vymazat
 3. Cena je moc krásná, Mediátora miluju a myslím, že vzhledem k nedostupnosti téhle série z ní bude mít určitě spousta lidí radost. :) Vlastním všechny díly, takže se nezúčastním, ale přeji všem hodně štěstí.

  OdpovědětVymazat
 4. akosi mi neslo to, v akom kostymi by som si vedela predstavit svoju oblubenu postavu... tych mam vela ale napada ma napr. Miseag z Mariotovych dedicov ako upira :) to by bolo celkom zabavne :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, chybička se do formuláře vloudila. Teď už to funguje. Samozřejmě ti bude vstup započtený. :)

   Vymazat
 5. Mně též nejde odpovědět na 2. otázku, takže píšu, že je to Rose z VA převlečená za dýni..Šlo by jí to k vlasům :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, chybička se do formuláře vloudila. Teď už to funguje. Samozřejmě ti bude vstup započtený. :) Rose jako Dýně .... tak to by bylo skvělé.

   Vymazat
 6. Já mám jenom jedničku a marně sháním další díly někde v antiku nebo tak :)

  OdpovědětVymazat
 7. Hi friends, how is the whole thing, and what you want
  to say concerning this post, in my view its truly remarkable in favor of me.


  Feel free to visit my blog viagra generique doctissimo

  OdpovědětVymazat