úterý 5. června 2012

Book of month - June


Opustil nás květen a začal se pomalu odpočítávat červen. To znamená zvolit novou knihu měsíce. Možná jste to už četli na facebookové stránce blogu, možná ne, ale jako knihu měsíce června jsem zvolila Flirting in italian od Lauren Henderson. Tahle volba má svůj důvod - kniha se odehrává v Itálii. Tam se již za 12 dní podívám. Proto jsem chtěla vybrat knihu, která se odehrává právě v Itálii. V souvislosti s tím, budete mít možnost si koncem června zasoutěžit v minisoutěži o něco, co Vám dovezu z Itálie. Napadá Vás něco, co byste uvítali? Jen ať to je něco trvanlivého. Zároveň doufám, že se mi povede získat i mini rozhovor s autorkou a snad o knize třeba začnete i vy uvažovat. 

A o čem vlastně kniha je?

Flirting in Italian (Flirti...Čtyři dívky. Jedno magické a možná nebezpečné italské léto. Rodinná tajemství, starobylé hrady, dlouhé horké noci plné tance pod hvězdami ... a ovšem - plno krásných italských kluků. 

Related Articles

1 komentář:

  1. No aj ja som taka, ze si chcem navodit atmosferu prazdninovym citanim a presne o tejto knizke som rozmyslala, kedze aj ja idem na dovolenku na sever talianska o 15 dni :D ja idem do caorle, cirou nahodou sa tam nestretneme niekde? :) :D Od knizky ma ale odradila jej cena - na bookdepo maju len hardback...

    OdpovědětVymazat