sobota 7. dubna 2012

On my wishlist #32


Meme s názvem On my wishlist, které pořádá Book chick city. Celé to spočívá v tom, že každou sobotu ukážete pár knih, které si chcete koupit, ale ještě jste si na ně nenašetřili nebo neměli čas si je koupit. 

 
Železný král od Julie Kagawa
Kouzlení od Aprilynne Pike

Tygrovo prokletí od Colleen Houck
Polibek pro Annu od Stephenie Perkins

Po těchto knihách doslova toužím. Už se nemohu dočkat až většina z nich vyjde. Kouzlení jsem již viděla v knihkupectví a přesto, že první díl nebyl zrovna nejlepší, tak se na druhý opravdu těším a doufám, že bude lepší. Železného krále se nemohu dočkat. Už dříve jsem přemýšlela nad tím, že bych si knihu objednala v angličtině, ale moc se mi do toho nechtělo a a pak bum - ona vyjde i v čj. :) S tygrovým prokletím a polibkem pro Annu to je u mně stejné. Nemohu se dočkat! CooBoo se začíná stávat mým nejoblíbenějším nakladatelstvím. :)

Related Articles

3 komentáře:

 1. CooBoo je opravdu skvělý !!
  A na Železného krále se taky strašně moc těším :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tyhle bych taky chtěla :) jen u Kouzlení bych brala ještě první díl :D Jinak se už nemůžu dočkat 6elezného Krále :D

  OdpovědětVymazat
 3. To jsou přesně knížky,který bych si přála:) teda Kouzlení ještě uvidím po 1.díle.. nevíš přesnější datum vydání Tygrova prokletí a Anny? nikde se to nemůžu dočíst:( ale Divergent prý plánují na 21.5.

  OdpovědětVymazat