středa 21. prosince 2011

Waiting for wednesday #13

Waiting on wednesday je meme pořádané blogem Breaking the Spine. Jeho náplní je vybrat jednu knihu, kterou byste si chtěli přečíst. 

Název: Unraveling 
Autor: Elizabeth Norris 
Datum vydání: 24. dubna 2012
Počet stran: 464

Překlad anotace
Dva dny před začátkem závěrečného ročníku je sedmnáctiletá Janelle přepadena a zabita. Stejně jako v oslepujícím světle jí před očima probliknout výjevy z jejího života a pak už nic. Kromě další věci, kterou si dobře pamatuje. když otevřela oči, uviděla, jak se nad ní sklání školní samotář Ben Michaels, který s Janelle nikdy nepromluvil. A i když to není možné, Janelle naprosto jistě ví, že jí Ben přivedl znovu  k životu. 

Ale její reinkarnace a Benova role v ní je jen první dílek všech hádanek, které musí vyřešit. Zatímco hledá nápovědy ve složkách o své nehodě u otce agenta FBI, nalezne hodiny cosi odpočítávající. Ale co? A když je v jejím okolí někdo zavražděn, nemůže déle předstírat to všechno, co se před ní děje - nehody, vraždy, odpočítávaní času, Ben, který se najednou objevil v jejím životě - je jen náhoda. A jak hodiny odpočítávají, Janelle si uvědomuje, že pokud je chce zastavit a tím zastavit konec světa, musí odhalit Benova tajemství a hlavně se do něj nezamilovat.

Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat