neděle 18. prosince 2011

Posuď knihu podle obalu #34

Meme z dílny Syki 

Název: The Ylem
Autor: Tatiana Vila
Datum vydání: 23. dubna 2011
Počet stran: --

Překlad anotace
Prastará kniha. Sedmnáctiletá dívka a exotický kluk z nadpřirozeného světa drží klíč ke svobodě dlouho utlačované rasy, ale svoboda je může stát hodně. 

Sedmnáctiletou Kalistu trápí zlomené srdce, a proto jí její otec dramatik navrhuje přesunout jejich dosavadní život z New Yorku do Nového Mexika, jelikož potřebuje inspiraci a Kalista s ním naprosto souhlasí. 

Nové Mexiko se ukazuje být ideálním balzámem na její rány na srdci a začíná opět cítit sama sebou, alespoň do doby, kdy do jejího života vstoupí Tristan Winfield a prolomí všechny její zábrany. Kalista je okouzlena Tristanovýma stříbrnýma očima a pociťuje s ním nevysvětlitelné propojení, které se projevuje v podobě snů s bizarními obrazy vodopádu a nebeského tělesa.

Při hledání vysvětlení pro své znepokojivé sny, Kalista objeví prastarou knihu, která obsahuje tajemství nadpřirozené rasy zvláštních bytostí. Ale když se ve městě začne vraždit, uvědomuje si, že toto zjištění ji stálo hodně. Kalista se ocitá uprostřed boje o moc a celé tajemství se zdá být obsaženo na stránkách knihy, jejíž součásti se ona a Tristan začínají stávat. 

Názor na obálku
Hůů. tajemné! První co mě zaujako byla ta velká planeta či hvězda nebo jakýsi vesmírný objekt a poté ty oči! Poslední dobou mě berou temné a tajemné obálky jako třeba tahle. Navíc se mi velice líbí anotace. No prostě skvělé! 

Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat