středa 10. srpna 2011

Waiting for wednesday #9

Waiting on wednesday je meme pořádané blogem Breaking the Spine. Jeho náplní je vybrat jednu knihu, kterou byste si chtěli přečíst. 

Název: Black Swan Rising
Autor: Lee Carroll
Datum vydání: 22. července 2010
Počet stran: 400

Překlad anotace
Když Newyorská designérka šperků Garet James narazí na v okolí na jedno podivné starožitnictví, její život se najednou obrátí vzhůru nohama. John Dee, tajemný obchodník, jí nabídne velkorysou sumu za to, aby otevřela starý stříbrný box, jejíž symbol labutě na víku jí připomíná prsten její zesnulé matky. Garet nevěří svému štěstí  dokud se nezačnou dít podivné věci...
To odpoledne, je tento vzácný stříbrný box ukraden. Během svého vyšetřování se Garet dozvídá, že byla vtažena do stovky let starého proroctví a ve chvíli kdy otevřela krabičku, vypustila do ulic Manhattanu a celého světa vůbec zlo. Postupně si Garet dává dohromady střípky své pravé identity. Třeba jako, že se jí její zesnulá matka zoufala snažila před vším ochránit. Generace žen v Garetinině rodině, včetně její milované matky, trpěly a zemřely pod tíhou zla. Bude mít Garet sílu na zavření boxu a poražení ničivého zla? 
Na své cestě potkává pár bláznivých lidí, kteří chodí po světě bez povšimnutí a jednoho sexy upíra. Komu teď může Garet věřit? Garet musí zjistit, jak zastavit zlo a ochránit své přátelé, rodinu, New York a celý svět. 

Related Articles

1 komentář:

  1. Ďalšia zaujímavá kniha, pridávam na svoj zoznam knižiek, ktoré chcem ! :P:)

    OdpovědětVymazat