neděle 28. srpna 2011

Posuď knihu podle obalu #24

Meme z dílky Syki 

Název: Pokrevní pouta
Autor: Richelle Mead
Datum vydání: 23. srpna 2011 (EN), 28. listopadu (CZ)
Počet stran: 350 (CZ)

Anotace

Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.
Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev…

Názor na obálku
Pevně doufám, že se obálka nakonec změní. Nejlépe k původnímu vzhledu. Tohle prapodivné useknutí celého spodku s tím krásným písmem obálku hrozně hyzdí a horní část obálky je moc prázdná. Navíc postavy vypadají tak nepřirozeně díky tomu useknutí, takže prosím, prosím nakladatelství domino, změňte tu obálku!
 

Related Articles

1 komentář: