středa 6. července 2011

Waiting for wednesday #5

Waiting on wednesday jememe pořádané blogem Breaking the Spine. Jeho náplní je vybrat jednu knihu, kterou byste si chtěli přečíst. 


Název: Everything we ever wanted 
Autor: Sara Shepard
Datum vydání: 28. října 2010
Počet stran: 336

překlad anotace
Jak si vybrat mezi svojí rodinou a vlastní historii? Emociální a přesvědčivé vyprávění z pera Sary Shepard.

Pozdní telefonát v neděli večer jen zřídka přináší dobré zprávy. Takže když Sylvie, nedávno ovdovělá matka dvou dětí, obdrží telefonát od ředitele školy a jelikož je členkou školní rady, ví, že to bude něco, co nebude chtít slyšet. Škola byla založena jejím pradědečkem a ona zdědila vše, co se on snažil vybudovat - pověst, dědictví, školu a velký starý rodinný dům. A s tímto dědictvím přichází i zodpovědnost. 

Takže když je její syn zatažen do školního skandálu, který vedl ke smrti jednoho chlapce, Sylvie se musí rozhodnout mezi loajalitou ke škole, které je součástí její rodiny už po staletí a svým synem. Proto začne špehovat otce mrtvého syna, což časem přetvoří v něco jiného. 

Nový atraktivní román od Sary Shepard vypráví, jak těžké může být dělat rychlá rozhodnutí, která vás mohou časem mrzet a jak život, který si plánujeme, nemusí vždy dopadnout tak, jak si představujeme. 


Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat