pondělí 11. července 2011

Pokrevní pouta - obálka, anotace, datum vydání a cena

Asi jste to už všichni četli, ale to bych nebyla já abych o tom neinformovala, když je Richelle Mead moje nejoblíbenější autorka. Takže, domino nám konečně (já jsem byla hrozně natěšená) odhalilo českou obálku knihy Bloodlines, v překladu pokrevní pouta. Editoři ponechali původní obálku, jen změnily písmo. Ta černá část pod písmem mi připadá trochu divná a vypadá to jako když se vám načítá fotka, načte se jen kus a zbytek se neukáže. :D No ale to je úplně vedlejší. Můžeme být vůbec rádi, že se domino rozhodlo knihu přeložit. :) Kniha by měla vyjít 28. listopadu, což je velice brzy po tom, co vyjde kniha v originále. Překladatelé budou mít tedy co dělat. :) Cena a vazba by měla být stejná jako u VA, tedy přibližně 250 Kč a paperback. Samozdřejmě se objevila i česká anotace. Tak, už se jen kochejte. :) 

PS: Já bych spíše umístila jméno autorky nahoru nad hlavy Sydney a Adriana. Horní část obálky vypadá tak prázdně. :D

Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.
Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.
Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev…

Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat