neděle 13. března 2011

Posuď knihu podle obalu #2

Meme © Syki


Název: Luxus
Autor: Anna Godbersen
Datum vydání: 16. 3. 2011 (ČR)
Počet stran: 304


Anotace
Půvabné dívky v krásných šatech, které se baví až do svítání na večírcích, neodolatelní mladíci s prohnaným úsměvem a nebezpečnými úmysly. Drobné lži, temná tajemství a skandální vztahy. Takový je Manhattan v roce 1899… Manhattanské společenské scéně vládnou Elizabeth a Diana Hollandovy. Když zjistí, že jejich postavení je velice vratké, náhle všichni představují hrozbu pro jejich šťastnou budoucnost. Tenhle vzrušující výlet do věku nevinnosti, který se odehrává ve světě bohatství a klamu, má ovšem k nevinnosti nesmírně daleko.


Názor na obálku: Já chci ty šaty! Miluju růžovou barvu a ty šaty jsou jedním slovem dokonalé :D Jinak pokud to bude opravdu něco jako Gossip Girl z jiné doby, tak si myslím, že to bude dobré. Gossip girl jsem četla (i když ne všechny díly, protože jako naschvál přestaly vydávat ty starší díly) a líbilo se mi to, i když to nebylo něco světoborného, ale alespoň se u toho dobře relaxovalo. :) 

-K

Related Articles

1 komentář:

  1. Naprosto s tebou souhlasím! Teda, růžovou úplně nezbožňuju ,ale ty šaty! Ty sou naprosto bezvadný... A gossip girl mám vážně moc ráda a navíc přelom 19. a 20.století. Ách! Ideální kombinace :D Rozhodně si tuhle knížku chci přečíst :)

    OdpovědětVymazat